Флаг украинский Флаг российский

Ми в соціальних мережах


Вогнегасники

Компанія "Центр Електробезпеки" в Києві реалізує вогнегасники, займається їх сервісним обслуговуванням і перезарядженням вогнегасників.

Ми гарантуємо надати Вам якісну продукцію за прийнятними цінами, високий сервіс і оперативну доставку.

Вся продукція, яку ми поставляємо має необхідні сертифікати, а також гарантію заводу-виробника.

Вогнегасник — це переносний або мобільний пристрій для гасіння вогнищ пожежі за рахунок випуску запасеного вогнегасної речовини. Вогнегасники повинні знаходитися у всіх виробничих приміщеннях і офісах.


Вогнегасники порошкові: заряджені вогнегасною порошком і закачані інертним газом (кисень, азот, вуглекислий газ) до тиску 16 атм. Призначені для гасіння пожеж, а також електроустановок, що знаходяться під напругою до 1000 В. Експлуатуються при температурі від - 40°С до + 50°С.

огнетушители огнетушитель оп огнетушители порошковые купить огнетушитель огнетушители углекислотные


Вогнегасники вуглекислотні: призначені для гасіння пожеж класу В (підклас, горіння рідких речовин, нерозчинних у воді) згідно з ГОСТ 27331-87, електроустаткування постійного і змінного струму, що перебуває під напругою до 1000В, електронної обчислювальної техніки, а також загорянь на електрофікованному залізничному транспорті, в музеях, картинних галереях і архівах, житлових будинках і виробничих приміщеннях.

перезарядка огнетушителей огнетушители цена заправка огнетушителей зарядка огнетушителей огнетушитель автомобильный


Підставки і кронштейни для вогнегасників - підлогові підставки для установки вогнегасників в офісі та інших приміщеннях, настінні і автомобільні кріплення для кріплення на стіну або в багажнику автомобіля, для всіх моделей вогнегасників.

пожарные огнетушители огнетушители порошковые оп обслуживание огнетушителей типы огнетушителей огнетушитель оп


Технічне обслуговування і перезарядження вогнегасників

Техническое обслуживание и перезарядка огнетушителейДля ефективної боротьби з пожежею необхідно щоб технічний стан вогнегасників відповідав чинним нормам і вимогам. Достатньою мірою є перезарядка і технічне обслуговування вогнегасників. Перезарядка, тобто заміна вогнегасної речовини, провадиться за наявності технічних свідчень.

Під час технічного обслуговування здійснюється діагностика й огляд вогнегасників, після чого проводиться ремонт, фарбування і перезарядження вогнегасників або їх списання.

ПП "Центр Електробезпеки" має Ліцензію Державного департаменту пожежної безпеки МНС України № АГ506010 на технічне обслуговування засобів протипожежного захисту.

Продаж і технічне обслуговування вогнегасників:

(044)425-31-50, (067)7706823, (097)9510188

  G Analytics
сайт створено компанією веб студия