Флаг украинский Флаг российский

Ми в соціальних мережах


Охоронна сигналізація

охранная сигнализация, охранно-пожарная сигнализация, датчики охранной сигнализации, система охранной сигнализации, установка охранной сигнализации, охранные системы

Позбутися від занепокоєння з приводу можливого вторгнення в свій будинок або офіс можна за допомогою установки охоронної сигналізації. Завдання охоронної сигналізації – захистити приміщення від будь-яких несанкціонованих проникнень.

Вибір сигналізації - складне завдання. На ринку представлений широкий асортимент охоронних систем. Компанія "Центр Електробезпеки" допоможе Вам визначитися з вибором і установкою охоронної сигналізації, яка оптимально буде відповідати функціональних завдань в залежності від об'єкту та поставлених цілей.

Охоронна сигналізація буває двох типів:

  • автономна — призначена для відлякування порушників, можливий варіант надсилання SMS повідомлень на мобільний номер господаря в разі тривоги, або ж тоді, якщо на Вашому об'єкті цілодобово чергує охорона, щоб їй було видно, який датчик охоронної сигналізації зафіксував подію.
  • виведена на пульт цілодобового моніторингу - надходить сигнал тривоги на пульт моніторингу спеціальних охоронних служб по GSM, радіо- або телефонних каналах.

Для встановлення охоронної сигналізації необхідні датчики руху, датчики розбиття скла, магнітно-контактні датчики відкривання вікон і дверей. На відкритій території використовуються інфрачервоні бар'єри і радіолокаційні датчики.

ПАМ'ЯТАЙТЕ!.

Підозри про наявність сигналізації відразу викликають відмову від проникнення у 50% грабіжників. У випадку проникнення - за допомогою сигналізації це буде швидко виявлено та вжито відповідних заходів.

Ми допоможемо Вам вибрати і встановити охоронну сигналізацію:

(044)425-31-50

(067)7706823

(097)9510188

  G Analytics
сайт створено компанією веб студия