Флаг украинский Флаг российский

Ми в соціальних мережах


Сповіщення про пожежу і виклик пожежної охорони

СПОВІЩЕННЯ ПРО ПОЖЕЖУ ТА ВИКЛИК ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ (тривалість — 1 година)

1.1. Порядок (системи) оповіщення людей про пожежу

Тип системи оповіщення про пожежу визначається Державними будівельними нормами.

Оповіщення працівників про пожежу повинно виконуватися одним із таких способів:

  • подачею звукових або світловий тимчасовим перебуванню людей;
  • трансляцією мовних повідомлень про необхідність евакуації, шляхи евакуації та інші дії спрямовані на забезпечення безпеки людей.

Порядок використання систем оповіщення визначається в інструкціях з їх експлуатації та в планах евакуації, де також указуються особи, котрі мають право приводити систему в дію.

Для передавання текстів оповіщення та керування евакуацією допускається використовувати внутрішні радіотрансляційні мережі та інші мережі мовлення (за умови забезпечення надійності оповіщення).

Текст оповіщення заздалегідь записується на магнітофон.

Об’єкти, в основному (виробничі будинки категорії "В" з кількістю поверхів більше 1-го) відповідно до Державних будівельних норм повинні бути оснащені системи оповіщення 2-го типу, який передбачає подачу звукового сигналу із застосуванням світлових покажчиків "Вихід".

У будівлях, де немає потреби в технічних засобах оповіщення про пожежу і керування евакуацією, керівник структурного підрозділу наказом визначає порядок оповіщення працівників про пожежу.

Ознайомити працівників з установленим на порядком (системою) оповіщення людей про пожежу, засобами зв'яжу, сигналізації, які є на об'єкті та на робочому місці, розміщенням найближчих апаратів телефонного зв'язку, сповішувачів пожежної сигналізації, систем оповіщення та керування евакуацією людей; порядком використання цих засобів у разі виникнення пожежі.

  G Analytics
сайт створено компанією веб студия