Флаг украинский Флаг российский

Ми в соціальних мережах


Пожежна сигналізація

Пожарная сигнализация"Центр Електробезпеки" спеціалізується на проектуванні, монтажі і подальшому обслуговуванні систем протипожежної сигналізації для забезпечення безпеки промислових підприємств, а також комерційних та побутових об'єктів.

Пожежна сигналізація – це комплекс заходів, спрямованих на своєчасне виявлення пожежі та оповіщення про пожежу, що знаходяться на об'єкті людей або осіб, які ведуть спостереження за об'єктом. Сучасні системи пожежної сигналізації здатні не тільки попереджати про небезпеку, але і самостійно запускати механізми пожежогасіння.

Важливим моментом є, щоб при проектуванні пожежної сигналізації були враховані всі особливості об'єкта. Тільки в цьому випадку монтаж пожежної сигналізації зможе забезпечити належний рівень пожежної безпеки.

Компанія пропонує Вам широкий вибір пожежних сигналізацій від провідних світових і вітчизняних виробників.

Існує три основних типи систем автоматичної пожежної сигналізації:

  • Порогова - тепловий сповіщувач при досягненні певної температури навколишнього середовища подає відповідний сигнал на контрольну панель пожежної сигналізації.
  • Адресна - контрольна панель періодично посилає запити на підключені пожежні сповіщувачі.
  • Адресно-аналогова - комп'ютеризований контрольний пульт є складним обчислювальним пристроєм, який проводить безперервне опитування підключених датчиків.

Фахівці "Центру Електробезпеки" допоможуть Вам визначитися з типом потрібної Вам пожежної сигналізації:

(044)425-31-50, (067)7706823, (097)9510188

  G Analytics
сайт створено компанією веб студия