Флаг украинский Флаг российский

Ми в соціальних мережах


Проектування й монтаж блискавкозахисту

молниезащита"Центр Електробезпеки" здійснює проектування й монтаж систем блискавкозахисту будь-якої складності.

Системи блискавкозахисту призначені для попередження потрапляння в будівлю блискавок. При цьому важливо уникнути теплових механічних та електричних побічних ефектів.

Основним завданням блискавки та громовідводу є запобігання небезпеці іскроутворення всередині захисної конструкції будівлі. Іскроутворення виникає в тих випадках, коли при проходженні струму блискавки через токовідвідний спуск, виникає висока різниця потенціалів між металевими або електричними струмопровідними частинами установки.

Особливого захисту потребує обладнання електроживлення, проводового і радіозв'язку, так як, через систему заземлення і вирівнювання потенціалів підтримується прямий зв'язок між зовнішнім блискавковідводом і електропроводкою в будинку.

Прийняття рішення про використання блискавкозахисту будівлі залежить від цілого ряду факторів. Блискавки вражають в першу чергу високі об'єкти і місця з більш високою електричною провідністю, споруди, що розташовані поблизу водойм і високого рівня ґрунтових вод.

Системи блискавкозахисту умовно поділяються на зовнішню і внутрішню. Зовнішній захист від блискавки можна розділити на три основні елементи: блискавкоприймач, токовідвід і заземлення. Внутрішня система захисту оберігає від ураження блискавкою електричне обладнання, проводку та електроніку присутні в будинку. Обидві системи з'єднуються через систему заземлення і вирівнювання потенціалів із заземлюючим пристроєм і електропроводкою.

Фахівці компанії "Центр Електробезпеки" мають достатній досвід роботи в області установки комплексних систем захисту від блискавок, як зовнішніх, так і внутрішніх. Вони підберуть оптимальну конфігурацію системи блискавкозахисту саме для Вашого об’єкту, виходячи із запланованого рівня захисту від блискавки, розрахують необхідну кількість матеріалів, підготують комерційну пропозицію. Після того, як наші фахівці встановлять систему захисту від блискавки та заземлення, ми видамо всі необхідні документи:

  • виконавчу схему або робочий проект;
  • протокол вимірювання опору заземлення;
  • паспорт заземлення;
  • гарантійне зобов'язання.

Всі питання з установки блискавкозахисту Ви можете задати за телефонами:

(044)425-31-50, (067)7706823, (097)9510188
  G Analytics
сайт створено компанією веб студия